פעילויות מוצעות

 

הסדנאות פעילות בכל שעות פעילות היריד והכניסה וההשתתפות חינם! 🙂

אין צורך ברישום מראש | ימי היריד: 28.11 16:00 -23:00, 29.11 9:00 – 14:00.

קיר גיל-גולה סביבת בנייה מודולרית עם מאות חורים המתפרסת על פני מטרים רבים. בעזרת חלקי עץ, שיפודי עץ, לוחות, גולות ושאר אביזרים פשוטים יבנו המשתתפים מסלולי גולות. חוויה לעבודה עצמית, קבוצתית ומשפחתית. תוך כדי בניה ומשחק לומדים המשתתפים חוקים פיזיקליים שונים (מגיל 4+)

'טוש-נוע' – סדנה חווייתית מצרפית בה ילדים והורים בונים דגמים מציירים בעזרת טושים, מנועי רטט וחומרים מתכלים שונים. תנועת היצירות יוצרת ציורים משעשעים בעזרת הטושים על גבי מתחם ציור ענקי שמונח על הרצפה (מגיל 4+)

'מרוץ על חוט' – המשתתפים יבנו מכונה מעופפת ייחודית שנעה על חוט ומונעת על ידי פרופלור וגומייה. הבנייה מלווה בהתמודדות עם אתגרים מפתיעים ולעיתים אף מצחיקים (לכל המשפחה).

'אביזרים מדליקים' סדנת תכנון ובנייה של אביזרי לבוש טכנולוגיים ומאירים. בעזרת חומרים ואביזרים פשוטים ומוכרים מהסביבה היומיומית ניתן לבנות אביזר לביש, ללמוד על מעגל חשמלי, ליצור אביזר מאיר שיכול גם לסייע לנו מבחינה בטיחותית (נראות בלילה, נראות בעת רכיבה על אופניים בערב וכו'). צמיד, סיכת ראש/בגד, קשת לשיער, חגורה וכו'.
(לגילאי 8 +).

'הסדנה לבניית צעצועים זזים' של נגה אלחסיד – הילדים וההורים מוזמנים לבנות יחד ציפור דימיונית שגם זזה … ואולי מעופפת (מגיל 7+)

כתיבת תגובה